| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 3000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 3 m |
| Maximálna výška upevňovacieho bodu navijaka | 3.5 m |
| Počet nosných reťazí | 2 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 8x24 mm |
| Skladovacia teplota | 0~40 ˚C |
| omša | 23 kg |
| Symbol | YT-58954 |
Ručný reťazový kladkostroj pre náročné použitie v priemyselnom prostredí a v mechanických dielňach a servisoch. Na presné zdvíhanie a horizontálny pohyb. Kompaktný a ľahký s účinnou ochranou proti korózii. Špeciálna konštrukcia reťaze a háku na zvýšenie bezpečnosti. Nosnosť 3,0 T, výška zdvihu 3 m, pozinkovaná reťaz s dvojitým okom, dĺžka cca 2 m. Na presné zdvíhanie a horizontálny posun bremien.