| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálna nosnosť | 7500 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 1.5 m |
| Sila potrebná na zdvihnutie maximálneho nákladu | 140 N |
| Pracovné skúšobné zaťaženie | 11.2 kN |
| Zvýšenie hmotnosti za každý ďalší meter výšky zdvihu | 0.8 kg |
| Počet nosných reťazí | 1 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 6x18 mm |
| omša | 9.5 kg |
| Symbol | YT-58962 |


NOVÁ LINIA reťazových kladkostrojov YATO Reťazové kladkostroje Yato sú určené na intenzívne používanie v priemyselných podmienkach vo výrobných podnikoch, dopravných spoločnostiach, lodeniciach, baniach a skladoch. Umožňujú zdvíhanie ťažkých bremien, stavebných prvkov, umiestňovanie strojov, ako aj predpínanie káblov a účinné zabezpečenie ťažkých bremien. Zdvíhadlá sú vybavené špeciálnymi hákmi na zvýšenie bezpečnosti. Výška zdvíhania je 1500 mm . nový rad kladkostrojov sa vyznačuje kompaktnou celooceľovou konštrukciou odolnou proti poškodeniu a chránenou proti korózii . Presný pákový mechanizmus, minimalizuje silu potrebnú na zdvíhanie bremien. Kompletný produktový rad zahŕňa pákové kladkostroje s nosnosťou od 750 kg - 9 ton ... Podrobnosti sú k dispozícii v technickej dokumentácii zariadenia. Na kladkostroje sa vzťahuje servis počas záručnej doby a po jej uplynutí. Ručné kladkostroje s nosnosťou nad 2000 kg podliehajú oznamovacej a preberacej kontrole Úradu technickej inšpekcie (ÚTK). Na zdvíhanie ťažkých bremien, napínanie, polohovanie. Pred použitím si prečítajte návod na obsluhu.