| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálna nosnosť | 6000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 1.5 m |
| Sila potrebná na zdvihnutie maximálneho nákladu | 340 N |
| Pracovné skúšobné zaťaženie | 75 kN |
| Zvýšenie hmotnosti za každý ďalší meter výšky zdvihu | 4.4 kg |
| Počet nosných reťazí | 2 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 10x30 mm |
| omša | 27.5 kg |
| Symbol | YT-58967 |


NOVÝ RAD PÁKOVÝCH REŤAZOVÝCH KLADKOSTROJOV YATO.
Reťazové kladkostroje Yato sú určené na intenzívne používanie
v priemyselných podmienkach vo výrobných a dopravných podnikoch, lodeniciach, baniach a skladoch.
Umožňujú zdvíhanie ťažkých bremien, stavebných prvkov , nastavovanie strojov a lán a účinné zaistenie ťažkých bremien.
Zdviháky sú vybavené hákmi špeciálnej konštrukcie na zvýšenie bezpečnosti práce. Výška zdvíhania je 1500 mm .
Nový rad kladkostrojov sa vyznačuje kompaktnou celooceľovou konštrukciou odolnou voči poškodeniu a chránenou proti korózii .
Presný pákový mechanizmus, minimalizuje silu potrebnú na zdvíhanie bremien.
Kompletný produktový rad zahŕňa pákové kladkostroje s nosnosťou od 750 kg do 9 ton....
Podrobné údaje sú k dispozícii v technickej dokumentácii zariadenia.
Na kladkostroje sa vzťahuje servis počas záručnej doby aj po jej uplynutí.
Ručné kladkostroje s nosnosťou nad 2 000 kg podliehajú oznámeniu a prevzatiu zo strany UDT.
Na zdvíhanie ťažkých bremien, napínanie, polohovanie. Pred použitím si prečítajte návod na obsluhu.