| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | konvexné |
| maximálny rozsah | 12200 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 125 mm |
| Montážny priemer | 22 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 6.8 mm |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, zrušenie |
| Symbol | YT-5947 |
Vyrobený z oxidu hlinitého, vypuklý kotúč určený na brúsenie nehrdzavejúcej ocele uhlovými brúskami.
- vynikajúci a úsporný kotúč na amatérske a profesionálne použitie