| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| maximálny rozsah | 12250 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 125 mm |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.4 mm |
| Výška rezného segmentu | 12 mm |
| Materiál | 30CrMo |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, tehla, žula, stena, kameň, pieskovec |
| Symbol | YT-59900 |
Diamantový kotúč na presné rezanie suchého a mokrého zatvrdnutého betónu, tehál, žuly, múru, kameňa, pieskovca.
- priemer: 125 mm
- max. otáčky: 12250 min-1
- max. lineárna rýchlosť kotúča: 80 m/s
- priemer upevnenia: 22,2 mm
- hrúbka rezného segmentu: 2,4 mm
- výška rezného segmentu: 12 mm
- materiál: oceľ 30 CrMo
- práca na suchu a mokro
- použitie: zatvrdnutý betón, tehla, žula, múr, kameň, pieskoviec