| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| maximálny rozsah | 6650 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 230 mm |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.8 mm |
| Výška rezného segmentu | 12 mm |
| Materiál | 30CrMo |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, tehla, žula, stena, kameň, pieskovec |
| Symbol | YT-59902 |
Diamantový kotúč na presné rezy na suché a mokré tvrdé betóny, tehly, žulový kameň, múr, kameň, pieskovce.
- priemer: 230 mm
- max. otáčky: 6650 min-1
- max. lineárna rýchlosť kotúča: 80 m/s
- priemer upevnenia: 22,2 mm
- hrúbka rezného segmentu: 2,8 mm
- výška rezného segmentu: 12 mm
- materiál: oceľ 30 CrMo
- práca na suchu a mokro
- použitie: tvrdý betón, tehla, žula, múr, kameň, pieskovce