| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 180 mm |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| maximálny rozsah | 8000 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.5 mm |
| Výška rezného segmentu | 5.3 mm |
| Chemické zloženie rezného segmentu | Fe 25%, Cu 53%, Sn 7%, Ni 7%, Co 8%, diamantový povlak 13% |
| Materiál | stal 65Mn |
| Druh práce | vlhký |
| Aplikácia | keramické dlaždice, kamenina, glazúra, kamenné obklady, sklo, porcelán |
| Symbol | YT-6014 |
Pevnýdiamantový kotúč pre uhlové brúsky.
- Vybavený 5,3 mm vysokým a 2,5 mm hrubým rezným segmentom.
Určený na "mokrú" prácu.
Odporúča sa na rezanie keramických obkladačiek, gresu, dlaždíc, kameňa, skla, porcelánu.
- Odporúčané otáčky cca 8000/min.