| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| maximálny rozsah | 4300 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 350 mm |
| Montážny priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.2 mm |
| Výška rezného segmentu | 12 mm |
| Materiál | stal 65Mn |
| Druh práce | suché, vlhký |
| Aplikácia | vytvrdnutý betón, železobetón, tehla, žula, stena, kameň, pieskovec |
| Symbol | YT-60270 |
Diamantový kotúč určený na suché a mokré betóny, spevnenú a vyzbrojenú, tehlu, žulu, múr, kameň, pieskovce.
- priemer: 350 mm
- max. lineárna rýchlosť kotúča: 80 m/s
- max. otáčky: 4300 min-1
- montážny otvor s priemerom 25,4 mm
- hrúbka rezného segmentu: 3,2 mm
- výška rezného segmentu: 12 mm
- materiál pracovnej časti: oceľ 65Mn
- práca: na suché a mokré
- použitie: spevnený a vyzbrojený betón, tehla, žula, múr, kameň, pieskovce