| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 125 mm |
| Pre | YT-82110, YT-82101 |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| maximálny rozsah | 12200 min⁻¹ |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Veľkosť segmentu | 5x9 mm |
| Veľkosť závitu | M14 |
| Aplikácia | betón, poter |
| Symbol | YT-60322 |
Kotúče na hrnce vhodné na použitie s uhlovou brúskou.
Používajú sa na vyrovnávanie betónových povrchov pred obkladaním a na odstraňovanie prebytočného betónu vyčnievajúceho mimo roviny betónových stien a stĺpov.
Vyrobené technológiou spekania za tepla, ktorá zaručuje rýchly pracovný postup a trvanlivosť kotúčov. G
ranulácia diamantu v segmentoch umožňuje opracovanie betónu, prírodného kameňa a silikátov.
- Montážny otvor pre kotúč: M14
- konštrukcia: jednoradové, za tepla spekané segmenty
- Výška segmentu: 8 mm
- vhodné pre uhlové brúsky a brúsky na betón