| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 180 mm |
| Pre | YT-82341, YT-82110 |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| maximálny rozsah | 6600 min⁻¹ |
| Montážny priemer | 22.2 mm |
| Veľkosť segmentu | 5x9 mm |
| Veľkosť závitu | M14 |
| Aplikácia | betón, poter |
| Symbol | YT-60323 |
Kotúče na hrnce vhodné na použitie s uhlovou brúskou.
Používajú sa na vyrovnávanie betónových povrchov pred obkladaním a na odstraňovanie prebytočného betónu vyčnievajúceho mimo roviny betónových stien a stĺpov.
Vyrobené technológiou spekania za tepla, ktorá zaručuje rýchly pracovný postup a trvanlivosť kotúčov.
Diamantová granulácia segmentov umožňuje opracovanie betónu, prírodného kameňa a silikátov.
Vhodná pre univerzálnu brúsku YT-82341 a akúkoľvek uhlovú brúsku 230 mm
- Otvor na upevnenie kotúča: M14
- konštrukcia: jednoradové segmenty spekané za tepla
- výška segmentov: 8 mm
- vhodné na použitie s uhlovými brúskami a brúskami na betón