| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | 79257, YT-82150 |
| maximálny rozsah | 9000 min⁻¹ |
| Priemer | 185 mm |
| Montážny priemer | 20 mm |
| Hrúbka disku | 1.5 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.5 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Aplikácia | PVC, soklové lišty, vinylové podlahové a stenové panely |
| Symbol | YT-60627 |
Široký kotúč na rezanie PVC, soklových líšt, vinylových podlahových a stenových panelov.
Veľmi vysoká rýchlosť zabezpečuje presnú a rovnomernú líniu rezu PVC, káblových žľabov atď.
- Maximálna rýchlosť: 9000 otáčok za minútu
- priemer čepele: 185 mm
- 60 rezných zubov
- vhodný pre štandardné píly, napr. YT-82150 alebo 79257