| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 185 mm |
| Montážny priemer | 20 mm |
| Hrúbka disku | 1.8 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.4 mm |
| Počet zubov | 14 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 9000 min⁻¹ |
| Aplikácia | stavebné drevo |
| Symbol | YT-60628 |
Široký nôž určený na rezanie konštrukčného dreva s klincami (europalety, debniace drevo, drevené konštrukcie na demoláciu).
Poskytuje veľmi rýchle rezanie vďaka malému počtu rezných zubov.
- maximálna rýchlosť: 9000 otáčok za minútu
- priemer čepele: 185 mm
- 14 rezných zubov
- rezná hrana potiahnutá tvrdým karbidom volfrámu odolným voči opotrebovaniu