| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 13200 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 115 mm |
| Montážny priemer | 22 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1.2 mm |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, rezanie |
| Symbol | YT-6101 |
Rezný kotúč znehrdzavejúcej ocele na efektívne obrábanie nehrdzavejúcich ocelí a bežných ocelí.
- kotúč vystužený sklenenými vláknami
- sa vyznačuje vysokým rezným výkonom a nízkym opotrebovaním kotúča
Na použitie s typickými uhlovými brúskami.