| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | byt |
| maximálny rozsah | 12200 min⁻¹ |
| Max. lineárna rýchlosť kotúča | 80 m/s |
| Priemer | 125 mm |
| Montážny priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 1.0 mm |
| Počet kusov v sade | pcs |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, rezanie |
| Symbol | YT-61025 |
Korundový kotúč na rezanie ocele.
Určený na rezanie
- tvrdé a mäkké ocele
- liatiny
- liatej ocele
- hliník vo forme tyčí, profilov, rúr, plechov, tenkých profilov a plechov
- na priečne rezanie kovových tyčí a drôtov
vystužené sieťovinou zo sklených vlákien.