| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 13 mm |
| Dĺžka | 55 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 25 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 6 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | HSS 4241 |
| Obrat | 0-30000 min⁻¹ |
| Aplikácia | oceľ, hliníkový |
| Symbol | YT-61717 |
Fréza YATO YT-61717na obrábanie ocele a hliníka.
Určená na obrábanie profilových hrán, tvarovanie geometrie otvorov, zrážanie faziet, odstraňovanie otrepov, obrábanie zvarov.
- precízna výroba z vysokokvalitnej HSS 4241, zaručuje vynikajúcu kvalitu a rýchlosť rezania materiálu
- max. rýchlosť 30000 otáčok za minútu
- priemer upínacej stopky 6 mm
- celková dĺžka: 55 mm
- dĺžka pracovnej časti: 25 mm
- na použitie s priamymi brúskami (elektrickými a pneumatickými)