| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 10 mm |
| Dĺžka | 56 mm |
| Dĺžka pracovnej časti | 16 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 6 mm |
| Typ držiaka nástroja | valcový |
| Materiál | karbid volfrámu |
| Obrat | 0-30000 min⁻¹ |
| Aplikácia | oceľ, hliníkový |
| Symbol | YT-61722 |
Fréza je vyrobená z karbidu volfrámu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a rýchlosťou rezania.
Ďalšie informácie:
- .
- 6 mm skľučovadlo vhodné pre väčšinu pneumatických brúsok a elektrických priamych brúsok
- dĺžka: 56 mm
- priemer: 10 mm
Použitie:
- v automobilovom priemysle a v dielňach na frézovanie, odstraňovanie otrepov zo zvarov a švov, opracovanie hrán potrubia v klimatizačných a hydraulických zariadeniach
- v oblasti zvárania a zámočníctva
- na farmách na opravu poľnohospodárskych strojov