| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 16 mm |
| Dĺžka | 65 mm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Materiál | uhlíková oceľ #45 |
| Povrchová úprava | oxidované |
| Obrat | 11000 min⁻¹ |
| Aplikácia | drevo, zväčšenie otvorov pri inštalácii zámkov dverí, osadenie tesárskych spojov, skosenie hrán |
| Symbol | YT-61741 |
Tŕňová rašple vyrobená z čiernej uhlíkovej ocele. Môže sa používať na opracovanie dreva, zväčšovanie otvorov pri montáži dverových zámkov, na montáž tesárskych spojov a zrážanie hrán.
- priemer: 16 mm
- dĺžka: 65 mm
- držiak nástroja: HEX, 1/4"
- OTÁČKY: 11 000 otáčok za minútu