| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 235 mm |
| Dĺžka čepele | 60 mm |
| Šírka čepele | 23 mm |
| Počet lopatiek | 2 |
| Materiál | stal 65Mn |
| Tvrdosť | 50-55 HRC |
| Materiál rukoväte | ABS |
| Aplikácia | drevo |
| Symbol | YT-62907 |
Obojstranný kovový hoblík na opracovanie hrán sadrokartónových dosiek, dreva alebo dosiek na báze dreva.
Ďalšie informácie:
- telo hoblíka je vyrobené z oceľového plechu s hrúbkou 2 mm
- na pravej strane tela sú dva typické lichobežníkové nože z mangánovej ocele, symbol 65mn (dĺžka nožov približne 61 mm x výška - 23 mm), nože majú dva zárezy na upevnenie
- predná a zadná rukoväť hoblíka sú vyrobené z abs plastu.
- dĺžka základne je 235 mm; šírka 53 mm
- základňa je tvarovaná na prácu na hranách dosiek alebo úzkych častiach, napr. lištách.
- k dispozícii sú vymeniteľné nože, napr. YT-7527 ALEBO VOREL 76010
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.