| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozmery | 155x50x20 mm |
| Dĺžka | 155 mm |
| Šírka čepele | 9 mm |
| Počet lopatiek | 7 |
| Materiál | hliníkový |
| Výmena čepele bez náradia | áno |
| Libelle | 1 |
| Aplikácia | skosenie hrán drevených dosiek |
| Symbol | YT-62910 |
Hoblík na zrážanie hrán. Sada obsahuje sedem nožov s rôznymi profilmi na dosiahnutie efektu frézovaných hrán. Šírka nožov je 9 mm. Výmena nožov je bez použitia náradia. Čepele možno vymieňať bez použitia náradia. Nádobka v telese indikuje úroveň hladiny.
- Rozmery: 155 x 50 x 20 mm
- telo vyrobené z hliníkovej zliatiny