| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 500x120 mm |
| Typ | tesárstvo, salmonella |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 120 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Veľkosť koľajnice | 22x10.6 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál čeľuste | uhlíkovej ocele |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-63955 |
Svorka so západkovým upínacím mechanizmom. Zaručuje veľmi silný, presne odstupňovaný upínací tlak na čeľuste. Oceľová konštrukcia zaručuje rýchle a stabilné upínanie, odolné voči krúteniu a vibráciám. Kovanú profilovanú vodiacu lištu a račňový mechanizmus možno použiť ako účinný rozperný mechanizmus. Na profesionálne použitie v tesárstve, stavebníctve, pri výrobe oceľových konštrukcií a zváraní. Čeľuste umiestnite proti materiálu a pevne stlačte páku. Odomkne sa stlačením tlačidla.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.