| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 250x80 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 80 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-6403 |
Tesárska svorka, kovaná 250x80 mm od YATO. Výhody: - rýchle nastavenie - svorka je kovaná z jedného kusu ocele. - Upínacia skrutka s lichobežníkovým závitom
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.