| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 900x120 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 120 mm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-6410 |
Kovaná tesárska svorka značky YATO. Vyrobené z vysokopevnostnej a kvalitnej uhlíkovej ocele, trvanlivé a odolné voči deformácii. Rám je vyrobený z jedného kusu materiálu metódou kovania za tepla, čo mu umožňuje prenášať veľké zaťaženie. Upínacia skrutka s lichobežníkovým závitom má vhodné stúpanie a estetické vedenie na jednoduché a rýchle stlačenie obrobkov. Je určená pre zámočnícku dielňu na stláčanie plechov, spojovacích kusov, v stolárskych dielňach. Stláčanie obrobkov pri lepení, vŕtaní a inom spracovaní materiálu.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.