| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 76x203 mm |
| Typ | C |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 203 mm |
| Tlaková sila | 3 kN |
| Dĺžka | 76 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| ocel | oceľ |
| Zatvorenie skrutkou | zinokovaný |
| Symbol | YT-64191 |
Praktické a obľúbené hlbokoťažné svorky typu C na upínanie obrobkov v relatívne veľkých vzdialenostiach od okrajov. Telo svoriek je vyrobené z tvárnej liatiny, chránené proti korózii práškovou farbou. Pozinkovaná oceľová skrutka s pohyblivou, sklopnou prítlačnou doskou. Pre YT-64190 je hĺbka cca 130 mm, výška cca 63 mm a upínacia sila cca 3 kN, pre YT-64191 je hĺbka cca 203 mm, výška cca 76 mm a upínacia sila cca 3 kN. Pre YT-64192 hĺbka cca 304 mm, výška cca 101 mm, upínacia sila cca 3kN. pre tesárske a montážne práce