| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Typ | C |
| Tlaková sila | 2980 kg |
| Veľkosť | 4" |
| Hĺbka | 58 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | fosfátované |
| ocel | uhlíková oceľ #45 |
| Zatvorenie skrutkou | fosfátované, stvrdnuté |
| Technológia výroby | metalurgický |
| Symbol | YT-6422 |
Špecializovaná skrutková svorka typu C. Vyrobená z ocele 0,45 % C , výška svorky 100 mm, hĺbka 58 mm. Maximálne zaťaženie 2980 kg. Povrchová úprava - fosfátovaná čierna. Určená na upínanie materiálov pri stavebných a montážnych prácach. Vhodná najmä na zváranie alebo vŕtanie. 100 mm svorka na ťažké montážne práce.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.