| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | C |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 50 mm |
| Tlaková sila | 5 kN |
| Veľkosť | 100x50 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| ocel | oceľ |
| Zatvorenie skrutkou | zinokovaný |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-64262 |
Klasická svorka typu C sa vyznačuje rýchloupínacím systémom. Telo je vyrobené z tvárnej liatiny, chránené proti korózii práškovým lakom. Upínacia skrutka - pozinkovaná oceľ, s rýchloupínacím tlačidlom . hĺbka cca 85 mm výška cca 150 mm. Upínacia sila cca 6 kN. na tesárske a montážne práce.