| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 42 mm |
| Typ | jarnej sezóny |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 44 mm |
| Dĺžka | 100 mm |
| Materiál | syntetická látka |
| Materiál čeľuste | EP |
| Symbol | YT-64270 |
Pružinová svorka 100 mm. Vyrobená z plastu so silnou tlakovou pružinou a pohyblivými plochými lisovacími hrotmi. Na ľahké tesárske alebo dokončovacie práce. Užitočná pri lepení, vŕtaní a nitovaní.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.