| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 79 mm |
| Typ | jarnej sezóny |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 91 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Materiál | syntetická látka |
| Materiál čeľuste | EP |
| Symbol | YT-64272 |
Pružinová kompresná svorka 200 mm .Vyrobená z plastu so silnou tlakovou pružinou a pohyblivými plochými prítlačnými výstupkami Na stláčanie, upínanie, pridržiavanie pri ľahkých stolárskych a dokončovacích prácach, ako je vŕtanie, lepenie, nitovanie....
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.