| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 50 mm |
| Typ | jarnej sezóny |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 50 mm |
| Dĺžka | 150 mm |
| Materiál | oceľ |
| Materiál čeľuste | oceľ, vinyl |
| Symbol | YT-64277 |
Kovová pružinová svorka s vysokou upínacou silou . Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu, pracovné konce a rukoväte potiahnuté červeným vinylom. Celková dĺžka 150 mm, otvor 50 mm, hĺbka 50 mm. Na silné a rýchle upínanie materiálov počas spracovania.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.