| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 250x80 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 80 mm |
| Dĺžka | 250 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-6446 |
Tesárska svorka f. Silná, stabilná lišta vystužená dodatočným rebrovaním. Ramená so zosilneným profilom, skrutka so špeciálnym závitom. Prítlačná doska uložená na guľovom kĺbe sa ľahko prispôsobí povrchu a mäkké plastové kryty chránia stláčaný materiál. Stabilná, robustná svorka na tesárske a montážne práce.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.