| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 1000x120 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 120 mm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Materiál rukoväte | PP, TPR |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-6452 |
Tesárska svorka f. Silná, stabilná lišta vystužená dodatočným rebrovaním. Ramená so zosilneným profilom, skrutka so špeciálnym závitom. Prítlačná doska uložená na guľovom kĺbe sa ľahko prispôsobí povrchu a mäkké plastové kryty chránia stláčaný materiál. Rukoväť s mäkkým plastovým poťahom umožňuje pevné zovretie materiálu. tesárska svorka typu f. Silná, stabilná lišta vystužená dodatočným rebrovaním. Zosilnený profil ramena, špeciálne tvarovaná závitová skrutka. Prítlačná doska uložená na guľovom kĺbe sa ľahko prispôsobí povrchu a mäkké plastové kryty chránia stláčaný materiál. Rukoväť potiahnutá mäkkým plastom umožňuje pevné zovretie materiálu.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.