| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | riad, otočný |
| Šírka čeľustí | 60 mm |
| Rozstup čeľustí | 60 mm |
| Tlaková sila | 50 kg |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Zakončenie čeľuste | odpružený |
| omša | 1.5 kg |
| Symbol | YT-65009 |
Stolové upínač s otáčavým stolom o 360° s oceľovými, kalenými čepeľami a železným telom. Zabezpečuje stabilné upevnenie prvkov počas mechanického spracovania.
- otáčavá hlavica o 360° umožňuje presné nastavenie vhodného pracovného uhla
- šírka čepeľ: 60 mm
- max. otvorenie čepeľ: 60 mm
- tlaková sila: 50 kg
- materiál: šedá liatina, povrch dokončený kladivovým lakom
- skrutka s tyčou typu T zabezpečuje pohodlné a presné utiahnutie s dostatočnou silou uchopenia
- vymeniteľné čepele
- upevnenie na stôl s maximálnou hrúbkou 50 mm pomocou stierača
- hmotnosť: 1,5 kg
K upínaču sa hodí výmena magnetické nálepky na čepele s rôznymi tvrdosťami, napr. YT-65000.