| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 7 kg |
| Typ montáže | otočný |
| Šírka čeľustí | 4" |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | YT-6501 |
Telo zveráka zo sivej liatiny, vymeniteľné 100 mm čeľuste a kovadlina z kalenej ocele. Trapézová závitová ťažná skrutka plne chránená. Otočný zverák. Povrchová úprava čiernym "kladivkovým" lakom.
Aplikácia/použitie
- Na upínanie materiálu počas obrábania
Technické údaje:
- Veľkosť čeľustí [palce]: 4
- veľkosť čeľustí [mm]: 100
- materiál: liatina
- typ upínania: rotačné
- max. otvor [mm]: 100
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.