| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 15 kg |
| Typ montáže | otočný |
| Šírka čeľustí | 150 mm |
| Rozstup čeľustí | 150 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | YT-6503 |
Zámočnícky zverák s telom zo sivej liatiny, s vymeniteľnými 150 mm čeľusťami a kovadlinou z tvrdenej ocele.
- ťažná skrutka s lichobežníkovým závitom plne chránená
- zverák na montáž na otočný mechanizmus
- povrch potiahnutý čiernym "kladivkovým" lakom
- hmotnosť: 15 kg
Určenie / použitie
- na upínanie materiálu počas obrábania
Parametre:
- Typ upínania: rotačný
- veľkosť čeľustí [palce]: 6
- veľkosť čeľustí [mm]: 150
- materiál: liatina
- maximálny otvor [mm]: 150
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.