| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| omša | 29.5 kg |
| Typ montáže | otočný |
| Šírka čeľustí | 8" |
| Rozstup čeľustí | 200 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | YT-65049 |
Zámočnícky zverák s telom zo sivej liatiny, s 200 mm vymeniteľnými čeľusťami a kovadlinou z kalenej ocele.
- ťažná skrutka s lichobežníkovým závitom plne chránená
- zverák na upevnenie na otočnom kĺbe
- povrch potiahnutý čiernym "kladivkovým" lakom
- hmotnosť: 29,5 kg
Určenie / použitie:
- na upínanie materiálu počas obrábania
Technické údaje:
- Veľkosť čeľustí [palce]: 8
- veľkosť čeľustí [mm]: 200
- materiál: liatina
- typ upínania: rotačné
- max. otvor [mm]: 200
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.