| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | otočný |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Prizmatický rozstup čeľustí | 8-44 mm |
| Tlaková sila | 10 kN |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Tvrdosť čeľuste | 45-52 HRC |
| omša | 10 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | YT-6505 |
Profesionálny zverák určený pre náročné zámočníckedielne, všeobecné mechanické a automobilové služby, precízne vyrobený z najlepších materiálov, mimoriadne univerzálny vďaka možnosti horizontálneho a vertikálneho otáčania o 360 stupňov.
Zverák má:
- vymeniteľné čeľuste so šírkou 100 mm
- držiak hranolov na upínanie rúrok
- kovadlinu
- prídavné profilové čeľuste
- zakrytú ťažnú skrutku
- upínacia sila 10 KN
Telo zveráka je vyrobené z liatiny a má stupnicu na otáčanie okolo horizontálnej osi. Bloky čeľustí a kovadlina sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.
Použitie:
- na upínanie materiálu počas obrábania
- s hranolovým rúrkovým skľučovadlom
Parametre:
- Typ upínania: rotačný
- veľkosť čeľustí [palce]: 4"
- veľkosť čeľustí [mm]: 100
- materiál: liatina
- maximálny otvor [mm]: 100