| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | otočný |
| Šírka čeľustí | 5" |
| Rozstup čeľustí | 125 mm |
| Prizmatický rozstup čeľustí | 15-64 mm |
| Tlaková sila | 15 kN |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Tvrdosť čeľuste | 45-52 HRC |
| omša | 20 kg |
| Aplikácia | zámočníka |
| Symbol | YT-6506 |
Profesionálny zverák určený pre náročné zámočnícke, všeobecné mechanické a automobilové dielne.
- precízne vyrobené z najlepších materiálov
- výnimočne všestranný vďaka možnosti otáčania o 360 stupňov horizontálne aj vertikálne
- má vymeniteľné čeľuste široké 125 mm
- prizmatický držiak rúr
- kovadlina
- prídavné profilové čeľuste
- telo z liatiny
- s odstupňovaním sklonu vzhľadom na horizontálnu os
- bloky čeľustí a kovadlina zo špeciálne kalenej ocele
- krytá ťažná skrutka
- upínacia sila 15 KN
Účel / použitie
- na upínanie materiálu počas obrábania
- s držiakom hranolovej rúrky
Parametre:
- Typ upínania: rotačný
- veľkosť čeľustí [palce]: 5"
- veľkosť čeľustí [mm]: 125
- materiál: liatina
- maximálny otvor [mm]: 125
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.