| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | neustále |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Rozstup čeľustí | 100 mm |
| Tlaková sila | 75 kg |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý, odpružený |
| omša | 2 kg |
| Aplikácia | počítanie, na stabilné upínanie materiálu počas obrábania |
| Symbol | YT-65066 |
Imadlo na vŕtanie trvale upevnené na pracovnom stole. Stabilne udržiava materiál počas strojovej úpravy, napr. vŕtania, brúsenia. Odporúča sa aj pre modelárov a majstrov na úpravu malých dielov.
- šírka čeľustí: 100 mm
- max. otvorenie čeľustí: 100 mm
- sila tlaku: 75 kg
- materiál: železo, povrch dokončený kladivovým lakom
- vymeniteľné čeľuste vyrobené z kalenej ocele
- trapézový skrutkový mechanizmus zabezpečuje plynulosť pohybu a vysokú odolnosť voči zaťaženiu
- trvalé upevnenie na pracovný stôl pomocou skrutiek
- šírka otvorov na upevnenie na stole: 15 mm
- rozmery základne: 187 x 167 mm
- hmotnosť: 2 kg
K imadlu sa hodia vymeniteľné magnetické nálepky na čeľuste s rôznymi tvrdosťami, napr. YT-65001, YT-65006.