| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Typ montáže | neustále |
| Prizmatický rozstup čeľustí | 85 mm |
| Dĺžka tela | 160 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | maľované, lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Zakončenie čeľuste | stvrdnutý |
| Upevnenie rozstupov | 135 mm |
| Aplikácia | pri obrábaní |
| Symbol | YT-65072 |
Strojový zverák upevnený na pracovnú plochu alebo statív, určený na stabilné upínanie materiálu počas obrábania, napr. vŕtania, brúsenia. Odporúča sa aj pre modelárov a domácich majstrov na obrábanie malých dielov.
- Vyrobené z kvalitnej liatiny
- vymeniteľné čeľuste s hranolmi, vyrobené z kalenej ocele, umožňujú upínanie rúrok, tyčí, kruhových dielov
- bezpečné upnutie zabraňuje pohybu materiálu počas obrábania
- sťahovacia skrutka s vrúbkovaným gombíkom a voľným závlačným kolíkom
Parametre:
- L = 100 mm
- Š = 135 mm
- maximálna šírka upnutia: 85 mm
- typ upevnenia: pevné, na pracovnú dosku alebo statív pomocou skrutiek
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.