| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | neustále |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Rozstup čeľustí | 80 mm |
| Rozmery | 120x210x130 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| Zakončenie čeľuste | odpružený |
| Veľkosť otvoru | 10 mm |
| omša | 7.2 kg |
| Aplikácia | kríž, na stabilné upínanie materiálu počas obrábania |
| Symbol | YT-65075 |
Strojové krížové upínanie vybavené dvosmernými ťahovými skrutkami umožňuje prácu vo vertikálnej a horizontálnej rovine. Zabezpečuje stabilizáciu spracovávaných materiálov pri konštrukčných, zváračských, kováčskych, stolárskych prácach atď. Trvalo upevnené na pracovnej doske.
- dvojosová práca - vo vertikálnej a horizontálnej rovine - s presným pozícionovaním spracovávaného prvku
- šírka čeľustí: 100 mm
- max. otvorenie čeľustí: 80 mm
- materiál: železo, povrch dokončený kladivovým lakom
- trapezová skrutka zabezpečuje plynulosť pohybu a veľkú odolnosť voči zaťaženiu
- držiak typu T umožňuje pohodlné a rýchle utiahnutie s dostatočnou záťažou
- vymeniteľné čeľuste
- trvalé upevnenie na pracovnú dosku pomocou skrutiek
- priemer otvorov na upevnenie na doske: 10 mm
- rozmery tela: 120 x 210 x 130 mm
- hmotnosť: 7,2 kg
K upínaču sa hodia vymeniteľné magnetické nálepky na čeľuste s rôznymi tvrdosťami, napr. YT-65001, YT-65006.