| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozstup čeľustí | 25 mm |
| Typ montáže | neustále |
| Šírka čeľustí | 25 mm |
| Výška | 125 mm |
| Materiál | liatina |
| Povrchová úprava | maľované, lakované |
| Materiál čeľuste | oceľ |
| Symbol | YT-65080 |
Určené na stabilné upínanie malých obrobkov počas obrábania. Sú univerzálne použiteľné.
- vyrobené z kvalitnej liatiny
- lakovaný povrch
- oceľové čeľuste s molitanovým vnútorným povrchom
- krídlová matica so skrutkou M10
- jednoduchá manipulácia
Určenie / použitie
- na pevné a stabilné upínanie obrobkov v rukách
Parametre:
- výška zveráka: 125 mm
- šírka čeľustí: 25 mm
- šírka čeľustí: 27 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.