| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ montáže | neustále |
| Šírka čeľustí | 100 mm |
| Rozstup čeľustí | 60 mm |
| Tlaková sila | 35 kg |
| Rozmery | 150x150x55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hrúbka steny | 13 mm |
| Pracovný uhol | 90 ˚ |
| Veľkosť otvoru | 10x32 mm |
| Priemer skrutky | 12 mm |
| omša | 3.5 kg |
| Aplikácia | zámočníka, na vytváranie spojov z pásov alebo dosiek |
| Symbol | YT-65137 |
Úhlové upínače na upevnenie materiálov pod uhlom 90°. Stlačovací skrutka umiestnená v pohyblivom valci umožňuje asymetrické nastavenie stlačovacej čepele a tým aj uchopenie prvkov rôznej hrúbky. Používa sa v zváračských, stolárskych alebo mechanických dielňach na vytváranie spojení s lištami alebo doskami.
- šírka čepele: 100 mm
- max. otvorenie čepele: 60 mm
- sila tlaku: 35 kg
- materiál: železo, povrch je dokončený kladivovým lakom
- trapezová skrutka s priemerom 12 mm zabezpečuje plynulosť pohybu a vysokú odolnosť voči zaťaženiu
- vymeniteľné čepele
- trvalé upevnenie na pracovný stôl
- rozmery otvoru na upevnenie na doske: 10 x 32 mm
- rozmery tela: 150 x 150 x 55 mm
- hrúbka steny: 13 mm
- hmotnosť: 3,5 kg
Na upínač sa hodia vymeniteľné magnetické nálepky na čepele s rôznymi tvrdosťami, napr. YT-65001, YT-65006.