| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 150x160 mm |
| Výška zdvihu | 0-50 mm |
| Maximálna nosnosť | 135 kg |
| Materiál | TPU |
| Aplikácia | na zdvíhanie ťažkých prvkov pri ich vyrovnávaní |
| Symbol | YT-67380 |
Pneumatický montážny vankúš. Určený na umiestňovanie ťažkých komponentov s hmotnosťou do 135 kg.
Umožňuje ľahký pohyb, zdvíhanie, posúvanie, vyrovnávanie napr. nábytku, okenných alebo dverových rámov, práčok, chladničiek, dielov a zariadení pri rôznych technických prácach.
Vankúš má odolný ovládací ventil vyrobený výlučne z kovu. Materiál vankúša - vystužený polypropylén v čiernej farbe.
Spôsob použitia:
Umiestnite prázdny vankúš (hrúbka cca 2 mm) na požadované miesto zatvorte ovládací ventil a pomocou čerpadla na konci hadice vháňajte do vankúša vzduch, ktorý spôsobí jeho napučanie a pohyb predmetu. Ak chcete vankúš vybrať, otáčajte ventilom a zároveň postupne vypúšťajte vzduch.