| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 165x150 mm |
| Výška zdvihu | 0-50 mm |
| Maximálna nosnosť | 135 kg |
| Materiál | TPU |
| Aplikácia | na zdvíhanie ťažkých prvkov pri ich vyrovnávaní |
| Symbol | YT-67381 |
Pneumatický montážny vankúš. Obsahuje odolný ovládací ventil vyrobený výlučne z kovu. Materiál vankúša - vystužený polypropylén v čiernej farbe.
- rozmery: 165 x 150 mm
- nosnosť: 135 kg
- max. výška zdvihu: 50 mm
- Dĺžka hadice: 250 mm
Na polohovanie ťažkých obrobkov s hmotnosťou do cca 135 kg. Umožňuje ľahké premiestňovanie / zdvíhanie, premiestňovanie , vyrovnávanie / napr. nábytku, okenných alebo dverných rámov, práčok, chladničiek, dielov a zariadení pri rôznych technických prácach. Umiestnite prázdny vankúš / hrúbka cca 2 mm na požadované miesto zatvorte ovládací ventil a pomocou čerpadla na konci hadice vháňajte do vankúša vzduch, ktorý spôsobí jeho napučanie a presun predmetu . Ak chcete vankúš vybrať, otáčajte ventilom a zároveň postupne uvoľňujte vzduch.