| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Výška zdvihu | 0-50 mm |
| Maximálna nosnosť | 135 kg |
| Veľkosť | 165x150, 190x110, 270x130 mm |
| Materiál | TPU |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Aplikácia | na zdvíhanie ťažkých prvkov pri ich vyrovnávaní |
| Symbol | YT-67385 |
Vankúše určené na polohovanie ťažkých komponentov s hmotnosťou do 135 kg. Umožňujú ľahký pohyb, zdvíhanie, premiestňovanie, vyrovnávanie napr. nábytku, okenných alebo dverných rámov, práčok, chladničiek, dielov a zariadení pri rôznych technických prácach.
Súprava sa skladá z troch vankúšov:
- 165 x 150 mm
- 190 x 110 mm
- 270 x 130 mm
- nosnosť: 135 kg
- max. výška zdvihu: 50 mm
- Dĺžka hadice: 250 mm
Spôsob použitia:
Umiestnite prázdny vankúš (hrúbka cca 2 mm) na požadované miesto, zatvorte ovládací ventil a pomocou čerpadla na konci hadice vháňajte do vankúša vzduch, ktorý spôsobí jeho napučanie a presun predmetu. Ak chcete vankúš vybrať, otočte ventilom postupným uvoľňovaním vzduchu.