| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Typ | rúrkový |
| Kapacita trubice | 600 ml |
| Dĺžka | 380 mm |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Materiál | hliníkový |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Pracovný tlak max | 1 MPa |
| Akustický tlak | 70 dB(A) |
| Akustická sila | 80 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.81 kg |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-67470 |
Vytláčadlo určené na aplikáciu hustých hmôt:
- silikóny
- lepidlá
- akryláty v mäkkých obaloch (tzv. párky)
Má typické pripojenie na systém stlačeného vzduchu.
- dĺžka 15''
- objem nádoby 600 ml
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.