| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | kostrové |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 49 mm |
| Dĺžka | 225 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-6750 |
Stláčadlo na hrubé hmoty, typ skeletu. Umožňuje účinnú aplikáciu hustých hmôt, napr. lepidiel, tmelov, mazív atď. látok z typických 300 ml nádob.
Ďalšie informácie:
- ľahká, z oceľového plechu, lakovaná
- pohodlná, profilovaná, ergonomická rukoväť z hliníka
- na ľahké stláčanie hustých hmôt (napr. silikónu) z typických 300 ml nádob
- Dĺžka trubice [mm]: 225
- priemer trubice [mm]: 49
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.