| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | žľab |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 49 mm |
| Dĺžka | 225 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-6751 |
Stláčadlo na husté hmoty, typ skeletu.
Ľahká, vyrobená z oceľového plechu, lakovaná.
Pohodlná, profilovaná, ergonomická hliníková rukoväť na efektívne nanášanie hustých hmôt, napr:
- lepidlá
- tmely
- mazív atď.
- Látky z typických 300 ml nádob.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.