| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | žľab |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 60 mm |
| Veľkosť | 225x60 mm |
| Dĺžka | 225 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Materiál piestnice | hliníkový |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Blokáda | áno |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-67520 |
Zosilnený stláčací stroj pre špeciálne rúrky so zvýšenou kapacitou (zvyčajne s lepidlom alebo živicami).
Vyznačuje sa:
- robustnou konštrukciou
- efektívnou prevádzkou
- dobrým vzhľadom
Vytláčadlo má automatické zastavenie odtoku a prídavné vodiace prvky piestu na jednoduché vytiahnutie piestnej tyče. Zvládne rúrky s rozmermi 225 x 60 mm (kapacita približne 300 ml).
Spôsob použitia:
Potiahnite piest čo najviac dozadu a vložte skúmavku do lôžka extrudéra tak, aby bol piest čo najbližšie ku dnu skúmavky. Zatlačte piest na dno tuby a vytlačte zmes cez otvor na konci tuby.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.