| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | žľab |
| Kapacita trubice | 300 ml |
| Dĺžka trubice | 225 mm |
| priemer rúry | 60 mm |
| Veľkosť | 225x60 mm |
| Dĺžka | 225 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Materiál piestnice | hliníkový |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-67570 |
Zosilnený extrudér pre špeciálne rúrky so zvýšenou kapacitou (zvyčajne s lepidlom alebo živicami).
Vyznačuje sa:
- robustnou konštrukciou
- efektívnou prevádzkou
- dobrým vzhľadom
Vytláčadlo má trojitú piestnicu vhodnú na vytláčanie hmôt s vysokou hustotou. Zvládne rúrky s rozmermi 225 x 60 mm.
Spôsob použitia:
Odtiahnite piest čo najviac dozadu a vložte rúrku do lôžka extrudéra tak, aby bol piest čo najbližšie ku dnu rúrky. Zatlačte piest na dno trubice a vytlačte zmes cez otvor na konci trubice.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.