| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | žľab |
| Kapacita trubice | 300 x2 ml |
| Dĺžka trubice | 205 x2 mm |
| priemer rúry | 95 x2 mm |
| Dĺžka | 205 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| materiál na rukoväte | hliníkový |
| Aplikácia | husté hmoty, lepidlá, silikóny, plnivo, rekonštrukčné a dokončovacie práce |
| Symbol | YT-67573 |
Dvojitý vytláčací stroj umožňuje vytláčať husté hmoty z dvoch rúrok súčasne. Určený na lepidlá, silikóny a husté tmely. Ľahká skeletová konštrukcia s dobre uloženým spúšťacím mechanizmom zabraňuje úniku hmôt. Automatický zámok piestu zabraňuje náhodnému použitiu.
- Vyrobené z pevného a odolného 3,5 mm oceľového plechu
- upínací mechanizmus z hliníkového odliatku
- trojitý piest z oceľového drôtu Ø 8 mm zabezpečuje účinné nanášanie
- určený pre dvojité nádoby
- dĺžka rúrok: 205 mm
- šírka: 95 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.